KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17494302

nr 1749 4302

Gunilla Kumlin

(f. 1938), Sverige

Oljemålning, Signerad, otydlig datering, med paraply. Olja på duk, 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 30x38 cm

Gunilla Kumlin, svensk bildkonstnär född 1938.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:15:06

4/12 10:50:16 1      300 kr
8/12 15:51:14 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Gunilla Kumlin

Läs mer om Gunilla Kumlin